Pingvin Klima AS

Om Oss

Godt inneklima og energismarte løsninger

Vi i Pingvin Klima har over 20 års erfaring innen varme- og kuldebransjen, og er en solid leverandør av varmepumper og klimaanlegg.

Antall ansatte

Antall produkter

+

Antall år i drift

Antall forhandlere

+

Lang erfaring og solid kunnskap

Pingvin Klima AS ble startet i 2001 av Haaland & Bjerke AS, Christian Solberg og Jim Johansen. Vi er en sikker partner både for bedrifts- og privatmarkedet. Våre dyktige ansatte har til sammen over 80 års erfaring fra varme- og kuldebransjen. Med oss får du både bred kompetanse og et vareutvalg av høy kvalitet.

Salg

Christian Solberg

Salgssjef

(+47) 913 41 840

christian.solberg@pingvinklima.no

Lars Sakshaug Holing

Salgsingeniør

(+47) 919 08 199

lars.holing@pingvinklima.no

Stian Bjerve

Salgs- og serviceingeniør

(+47) 478 67 070

stian@pingvinklima.no

Support og logistikk

Ole Kristian Veidal Sæther

Support – reservedeler

(+47) 918 81 561

ole@pingvinklima.no

Mads Greva Lammer

Lager- og logistikkansvarlig

(+47) 919 20 188

mads.lammer@pingvinklima.no

Snorre Solberg Austbø

Lagermedarbeider

(+47) 908 63 837

snorre@pingvinklima.no

Leo Tobias Diphoenix

Lagermedarbeider

(+47) 952 59 082

tobias@pingvinklima.no

Teknikere

Bjørn Hornlien

Serviceleder

(+47) 994 15 945

bjorn@pingvinklima.no

Marian-Aleksandru Beldie

Montør

(+47) 913 35 119

marian@pingvinklima.no

Cornelio Taja

Kuldemontør

(+47) 916 96 993

cornelio@pingvinklima.no

Johnas Hepsøe Veidal

Kuldemontør

(+47) 919 22 231

johnas@pingvinklima.no

Alexandru Daniel Coman

Kuldemontør

(+47) 991 65 912

alexandru.coman@pingvinklima.no

Morten Andre Veidal Sæther

Kuldemontør

(+47) 940 12 049

morten.saether@pingvinklima.no

Artur Luzi

Kuldemontør

(+47) 918 86 034

artur@pingvinklima.no

Mats Tjøgersen Bøe

Kuldemontør lærling

(+47) 908 56 145

mats@pingvinklima.no

Administrasjon

Jim Johansen

Daglig leder

(+47) 911 99 738

jim.johansen@pingvinklima.no

Ann Mari Bilstad

Økonomi og regnskap

(+47) 976 61 404

ann.mari@pingvinklima.no

Lene Granheim

Kontor og marked

(+47) 466 737 04

lene@pingvinklima.no

Skroll til toppen